LØRDAG - Her skal det synges!

LØRDAG Byrom som fylles med sang:

KOR

Sted

Kl.

Dirigent/Kor med i felleskor

Tromsø Mannskor

Stiftsgårdsparken

13:30

Arne Elvemo

Midnattsol

Grorud Arbeiderkor

Stiftsgårdsparken

Stiftsgårdsparken

13:45

14:00

Helge Reistad

 

Lademoen Kirke

 

 

 

Toneklang

Lademoen Kirke

14:55

Susanne Arnesen

 

 

 

 

Vår Frues Kirke

 

 

 

Årdalskoret

Vår Frues Kirke

14:15

Freek Ypma

Sandefjord Damekor

Vår Frues Kirke

14:30

Kirsti Torsvig Krüger

Agitato (damekor)

Vår Frues Kirke

14:45

Åsne Barhellestøl

Vestfold Buskerud FELLESKOR

Vår Frues Kirke

15:00

Drammensjentene, Larvik, Midnattsol, Sandefjord Damekor

Prima Damekor

Vår Frues Kirke

15:15

Anne Grethe Lindeløff

Bergen Felleskor

Vår Frues Kirke

15:30

Siren Wathle

Moldekoret

Vår Frues Kirke

15:45

 

Damekoret Toneveld

Vår Frues Kirke

16:00

Olaug Karin Borge

Rogaland FELLESKOR

Vår Frues Kirke

16:15

 

Norlyd, Varden, Stavanger Damekor

Dirigent: Pål Espen Nielsen

Strømmen Damekor

Vår Frues Kirke

16:30

Emir Mujkic

Telemark FELLESKOR

Vår Frues Kirke

16:45

Agitato, Dalen, Notodden, Porsgrunn, Samklang, Brage

Strømmen Korforening

Vår Frues Kirke

17:00

Emir Mujkic

SOLSIDEN

 

 

 

Fagen Blandede Kor,Larvik

Solsiden

14:00

Pieter Leebeck

Stavanger Damekor

Solsiden

14:15

Kristian Evjen

Moss Damekor

Solsiden

14:45

Eli Anne Enderød

Fredrikstad Mannskor

Solsiden

15:00

Nina Nødtveidt

Mannskoret Brage

Solsiden

15:15

Odd Ivar Wølner

Greåker Mannskor

Solsiden

15:30

Siren Skår Opheim

ROCKHEIM

 

 

 

Christiania Damekor

Rockheim

14:00

Gabrielle Sørensen

MAS

Rocheim

14:15

Dyveke Kuløy

Bellman 12-13

Rockheim

14:30

Eivind Rasten

Kristiansand Damekor

Rockheim

15:00

Vladimor Drozdjek

Årdalskoret

Rockheim

15:15

 

Damekoret Tonetreff

Rockheim

15:30

Tage Tysland

Drammensjentene

Rockheim

16:00

Anton Dymkov

 

 

 

 

BYHAVEN

 

 

 

Kammerskoret Molde

Byhaven

13:30

 

Borgen Sangkor

Byhaven

14:00

Birgit Gudim Søland

Halden Damekor

Byhaven

14:45

Svein-Gerhard Soma Hordnes

Porsgrunn Kvinnekor

Byhaven

15:15

Jurek Milotzky

Bakke Kirke Kora har 15 min. til rådighet

Her vil det være andre innslag etter 1 og 2 kor

 

 

Sangkoret Samklang

Bakke Kirke

15:30

Cedomir Popadic

Fredrikstad Damekor

Bakke Kirke

16:20

Henning Saastad

Tromsø Sangforening

Bakke Kirke

17:05

Øyvind Karstad

Fagfor.Mannskor Hamar

Bakke Kirke

17:20

Erik Brænden